1. Genel Bilgilendirme

  Gizlilik Politikası sayfamıza hoş geldiniz! Mağaza hizmetlerimizi kullandığınızda, bilgileriniz konusunda bize güvenebilirsiniz. Bu Gizlilik Politikası, hangi verileri topladığımızı, neden topladığımızı ve onunla ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmak içindir. Bizimle bilgi paylaştığınızda, hizmetlerimizi sizin için daha da iyi hale getirebiliriz. Örneğin, size daha alakalı arama sonuçları ve reklamlar gösterebilir, kullanıcılarla bağlantı kurmanıza veya başkalarıyla paylaşmayı daha hızlı ve kolay hale getirmenize yardımcı olabiliriz. Hizmetlerimizi kullanırken, bilgileri nasıl kullandığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruyabileceğinizi netleştirmenizi istiyoruz. Bu önemli; umarız dikkatlice okumak için zaman ayırırsınız. Bilgilerinizi yönetmek, gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için bilgiler bulabileceğinizi unutmayın. İçeriği mümkün olduğunca basit tutmaya çalıştık.

 2. Verilere erişme, bunları düzeltme ve silme, veri işlemeye itiraz etme hakkı

  Müşterilerimiz, kendileriyle ilgili kişisel verilere erişme, bunları düzeltme ve silme ve herhangi bir zamanda yazılı bir talebi ele alarak bu tür verilerin işlenmesine itiraz etme hakkına sahiptir. Firmamız, kişisel verilerin güvenliğini ve gizliliğini korumak ve yetkisiz üçüncü taraflarca değiştirilmesini, bozulmasını, imha edilmesini veya bunlara erişilmesini önlemek için gerekli önlemleri almak için her türlü çabayı göstermektedir. Bununla birlikte, Firmamız İnternet kullanımıyla ilgili her riski kontrol etmemekte ve bu nedenle Site kullanıcılarını İnternet'in işleyişi ve kullanımıyla ilgili potansiyel riskler konusunda uyarmaktadır. Site, diğer web sitelerine veya diğer internet kaynaklarına bağlantılar içerebilir.Firmamız, bu web sitelerini ve dış kaynakları kontrol edemediği için, bu web sitelerinin ve dış kaynakların sunumundan veya sunumundan sorumlu tutulamaz ve içerik, reklam, ürünler, hizmetler veya diğer herhangi bir materyalden sorumlu tutulamaz. bu web sitelerinden veya harici kaynaklardan edinilebilir.

 3. Kişisel verilerin yönetimi

  Birçok hizmetimiz için kişisel verilerinizi çevrimiçi olarak görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Verilerinizi toplama ve kullanma hakkında da seçim yapabilirsiniz. Kişisel verilerinize nasıl erişebileceğiniz veya bu verileri nasıl kontrol edebileceğiniz, kullandığınız hizmetlere bağlıdır. Mağazamızdan e-posta, SMS, fiziksel posta ve telefon yoluyla tanıtım iletişimi almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Bizden promosyon e-postası veya SMS mesajları alıyorsanız ve kapsam dışında kalmak istiyorsanız, bu mesajdaki talimatları izleyerek bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, kişi bilgilerini güncellemenizi, iletişim tercihlerini yönetmenizi, e-posta aboneliklerini devre dışı bırakmayı seçip seçmemeyi seçmenizi sağlayan Şirket Tanıtım İletişimi Yöneticisi'ni ziyaret edip oturum açarak promosyon e-postası, telefon görüşmeleri ve posta postalarının alınması hakkında seçim yapabilirsiniz. iletişim bilgilerinizi ortaklarımızla paylaşın. Bu seçenekler, belirli mağaza hizmetlerinin bir parçası olan zorunlu hizmet iletişimleri için geçerli değildir.

 4. Topladığımız Bilgiler

  Mağazamız etkin bir şekilde çalışmak ve size hizmetlerimizle ilgili en iyi deneyimleri sunmak için veri toplar. Bu verilerin bir kısmını doğrudan, örneğin kişisel bir hesap oluşturduğunuzda sağlarsınız. Bunlardan bazılarını, örneğin çerezler gibi teknolojileri kullanarak ve cihazınızda çalışan yazılımlardan hata raporları veya kullanım verileri alarak hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğunuzu kaydederek elde ederiz. Ayrıca üçüncü taraflardan da veri alıyoruz (diğer şirketler dahil). Örneğin, topladığımız verileri başka şirketlerden demografik veriler satın alarak destekliyoruz. Ayrıca, belirli hizmetleri bulunduğunuz yere göre özelleştirmek için IP adresinize göre bir konum belirlememize yardımcı olması için başka şirketlerden gelen hizmetleri de kullanıyoruz. Topladığımız veriler, kullandığınız hizmetlere ve özelliklere bağlıdır.

 5. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

  Mağazamız topladığımız verileri üç temel amaç için kullanır: işimizi yürütmek ve sunduğumuz hizmetleri (iyileştirme ve kişiselleştirme dahil) sağlamak, tanıtım iletişimleri de dahil olmak üzere iletişim göndermek ve reklam görüntülemek. Bu amaçları gerçekleştirirken, size daha kesintisiz, tutarlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için kullandığınız çeşitli mağaza hizmetleri aracılığıyla topladığımız verileri birleştiriyoruz. Bununla birlikte, gizliliği artırmak için, belirli veri kombinasyonlarını önlemek üzere tasarlanmış teknolojik ve prosedürel önlemler oluşturduk. Örneğin, kimliği doğrulanmadığınızda (oturum açmadığınızda) sizden topladığımız verileri, sizi doğrudan tanımlayan adınız, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi hesap bilgilerinden ayrı olarak saklarız.

 6. Bilgilerinizi Paylaşma

  Kişisel verilerinizi rızanızla veya talep ettiğiniz veya yetkilendirdiğiniz herhangi bir işlemi tamamlamak ya da sağlamak için gerektiği şekilde paylaşırız. Bir satın alma işlemi yapmak için ödeme verileri sağladığınızda, ödeme verilerini bankalarla ve ödeme işlemlerini gerçekleştiren veya diğer finansal hizmetleri sağlayan diğer kuruluşlarla ve dolandırıcılığın önlenmesi ve kredi riskinin azaltılmasıyla paylaşırız. Ayrıca kişisel verileri kontrollü bağlı kuruluşlarımız ve iştiraklerimiz arasında paylaşıyoruz. Kişisel verileri, bu bildirimde açıklanan amaçlar doğrultusunda bizim adımıza çalışan satıcılarla veya aracılarla paylaşıyoruz. Örneğin, müşteri hizmetleri desteği sağlamak veya sistem ve hizmetlerimizin korunmasına ve korunmasına yardımcı olmak için işe aldığımız şirketlerin, bu işlevleri sağlamak için kişisel verilere erişmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda, bu şirketler veri gizliliği ve güvenlik gereksinimlerimize uymak zorundadır ve bizden aldıkları kişisel verileri başka herhangi bir amaçla kullanmasına izin verilmemektedir. Kişisel verileri, varlıkların birleşmesi veya satışı gibi kurumsal bir işlemin parçası olarak da ifşa edebiliriz.