Hakkımızda

KURUMSAL YAPILANMAMIZ

Otomotiv, Ağır Vasıta, Traktör yedek parçaları temini ve satışı konusunda uzun yılların getirdiği deneyimi ve güveni hangiyedekparca.com adı altında internet üzerinden de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 100.000'den fazla ürünü tek bir sitede, birçok marka ve model altında bulabileceksiniz. Sadece ürün çeşitliliği olarak değil; uygun fiyat, güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve sorunsuz hizmet olarak da farklılığımızı ortaya koyuyoruz.

Ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ve ürün iadesi ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef aldık.


HEDEFİMİZ

Sektör lideri olmak istiyoruz. Kendimizi geliştirerek ve AR-GE çalışmalarımızı sürekli hale getirerek hem bireysel tüketicilerin hem de tamir, bakım onarım atölyelerindeki kullanıcıların doğru malzeme, hızlı servis, güvenli alışveriş farkını yaşamalarıı hedefliyoruz. 100.000 adetten fazla olan ürün çeşitliliğimizi ikinci etapta 500.000 adetin üzerine çıkarmaya çalışıyoruz.


MİSYON VE VİZYONUMUZ

Otomotiv, ağır vasıta, traktör yedek parça sektöründe güven ve üretkenlik ana misyonumuzdur. Gelişen piyasa koşullarına uyum sağlamak, doğru ürün satışı, nitelikli alışveriş vizyonumuzun temelidir.


KAMPANYALAR

Dönemsel etkinlikleri ve piyasa şartlarında oluşan avantajları kampanyalar şeklinde kullanıcılarımıza sunacağız. Mümkün olduğu ölçüde çok fazla kampanya oluşturarak, kullanıcılarımıza avantaj sağlayacağız. Kampanyaları kaçırmamak ve bu avantajlardan faydalanmak için web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın. Birlikte kazanacağız...


FİYAT POLİTİKAMIZ

Fiyat konusunda tüm avantajlarımızı müşterilerimiz için kullanacağız. Piyasa fiyatlarının altında kalmak, bunu yaparken de kaliteden ve hizmetten ödün vermemek için çaba sarf edeceğiz.


FİRMA BİLGİLERİMİZ

FİRMA ADI hangiyedekparca.com - ROTA Yedek Parça Motorlu Araçlar İth. İhr. Ticaret Limited Şirketi

ADRES Bahçekapı Mahallesi 2530. Sokak No: 23 Şaşmaz - Etimesgut / ANKARA

TELEFON 0 312 278 2839

E-POSTA [email protected]

MERSİS NO 0735156081200001

TİCARET SİCİL NO 441946

VERGİ DAİRESİ ve VERGİ NO Etimesgut - 7351560812