Kolay İade

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

- Sitemizden satın almış olduğunuz her ürünü kullanmadığınız, ambalajına zarar vermediğiniz sürece 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.

- Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

- Elektrik malzemelerin deneme-yanılma yöntemiyle kullanılmasını önlemek amacıyla, iadesi kabul edilmemektedir.

- İade edilmek istenen ürünün faturası Firma adına kesilmiş ise, iade ederken kurumun düzenlediği iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurum adına düzenlenen ürünlerin iadesi İade Faturası kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.

- Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü, kargoya vermeden önce hangiyedekparca.com müşteri hizmetleriyle (+90 312 278 28 39) mutlaka iletişime geçin.

- İade işlemini telefonda başlattıktan sonra ürünü, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı kargo firmaları için tıklayınız

- Lütfen iade işlemi yaparken cari kodu ile birlikte kargoya iletiniz. Cari Kodu için tıklayınız. Ürün iade ve değişimlerde kargo ücretini TÜKETİCİ karşılar.

- Ürün tarafımıza ulaştığında kontrol edilir eğer iade koşullarına uygunsa aynı gün içerisinde ücret iadesi yapılır.

- Ürünün iadesi için https://hangiyedekparca.com/index.php?route=account/return/add sayfasındaki formu eksiksiz doldurmalısınız.Ürünü gönderdikten sonra süreci nasıl takip edeceğim?

- Ürününüz hangiyedekparca.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası (*) kontrol edilecektir.

- İade işleminin onaylanması durumunda; satın alma işleminde tercih ettiğiniz ödeme şekliyle aynı gün içerisinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir. Kredi kartına yapılan iadeler hesaba 1-3 iş günü içerisinde yansımaktadır.

- İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize kargo ile gönderilecektir.

- İade sürecinizin takibini müşteri hizmetleri telefonumuzu arayarak, e-posta yoluyla veya canlı destekten yapabilirsiniz.


(*) İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.